ЗанимливостиТОП

РОБЕРТ Е РЕШЕН ДА ОСЛАБИ И ДА ЈА ЌАРИ ЛИЛА, А АГНЕСА ИЛИ НЕКА ГЛЕДА ИЛИ НЕКА СЕ ВРАТИ ДОМА

Близок пријател на Боби Ордановски за Доказм раскажува дека очајниот Роберт од кога сфатил дека Агнеса нема да му се врати и се вуцарала со млади момци ( ја приметил пред некој ден во Дион) а него му ги оставила пудлиците да и ги чува решил да проба да ја прави љубоморна и да ја сврти приказната во негова корист другарите го советувале да биде на диета и секој ден да вежба кај на Урко некој пријател со имал вежбална, а у меѓувреме дотеран ошишан да ќари некоја позната скопска риба да ја шета јавно по Скопјево да биде приметен фотнат и да и биде криво на Агнеса дека дебелиот момак не е за бацање сеуште иако е 52 години.Овој план на очајниот Роберт му се бендисал и им се поверил на пријателите дека одамна имал мерка на инфлуенсерката Лила и одма почнал со вежбање и барал контакти да и се приближи на Лила, пријателите негови веруваат дека ако не физичкиот изглед  парите се тие кои ќе завршат работа и Лила ќе биде во прегратките на Роберт за инает на Агнеса!

Сликата може да содржи: куче

Нема достапен опис

 Македонија

Заболени
101,214
+582
Мртви
3,111
+13
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 25/02/2021 - 19:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.