Македонија

Расцепија ву задник на Аспазија терала деца да се боцкат ама народ изеде гу

ботоксирана стара вештицааа плаши се од менеее

Нема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен описНема достапен опис

Аспазија Софијанова од претседница на унија на жени на вмро до директорка на клиника детска со книшка во СДС главна вагиналета главна муваторка на Доктор ПановскиМакедонија

Заболени
252,947
+2,071
Мртви
8,177
+11
Излечени
225,056
Активни
19,714
Last updated: 22/01/2022 - 01:00 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.