ЗабаваМакедонија

Пука Козметика ги прегореа телефоните во Влада: На централа им ја пееја „Нема го веќе наш Гоце Делчев“!

Пука Козметика со уште еден брилијатен мајтап на телефонската линија на Владата.

Наместо да порачуваат јадења денеска на телефоните на Владата им пееја македонски патриотски песни.

 

Погледнете:Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.