Македонија

ПРВИОТ ИЗБОРЕН МИТИНГ ГРУЈО ГО ОДРЖА ВО СТУДИОТО НА АЛСАТ М, ЕВЕ ШТО ВЕТИ!

 

Македонија

Заболени
58,608
+1,157
Мртви
1,630
+30
Излечени
36,064
Активни
20,914
Last updated: 26/11/2020 - 22:41 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.