ЗабаваСекс

Првата македонка која прозборе за OnlyFans- Ги бришам солзите со долари

Македонката Теодора Мартиноска ексклузивно за Style.mk  колку заработува и како се живее од популарната платформа Onlyfans. Оваа млада девојка со заводливи атрибути,на оваа платформа  објавува фотки и видеа со експлицитна содржина, за која нејзините фанови мора да платат.

Од каде дозна и како се реши да бидеш дел од оваа популарна платформа?

-Имам 20 години, а за OnlyFans дознав лани, кога беше првиот карантин. Исто следев странски инфлуенсери кои работеа на оваа страна.

Како реагираат твоите блиски?

-Ова го гледам како сопствен бизнис, и секако моите најблиски ме подржаа во тоа. Без нивната подршка немаше да успеам.

Колку се заработува од OnlyFans?

-Би можела да кажам дека солидно заработувам, ова е индивидуална работа и не би сакала да зборувам за суми на пари. Со еден збор, солидно.

Како се снаоѓаш со негативните коментари?

-Многу лошо цело време ги бришам солзите со долари

 

Што е OnlyFans- страница за возрасни позната по тоа што ја користат најчесто модели и инфлуенсери со тоа што ќе објават експлицитна содржина од нив односо се сликаат голи а истите тие слики за некој да ги види треба да се претплати на нивниот профил со тоа што ќе плати онолку колку што е одлучено од самиот сопственик на профилот.

Познатата американска глумица, танчерка, пејачка и модел Бела Торн на таа платформа во рок од 24 часа заработи 1 милион долари, со ова се мотивираа доста девојки на Балканот а во Србија OnlyFans се шири се повеќе и повеќе.


Принтскрин Инстаграм @teodoramartinoskaa

Ова е OnlyFans профилот на Теодора Мартиноска:
onlyfans.com/tteaa

Продолжуваме со едиторијалот фотографии од убави македонки.Ова е Натали Русевска.Фото-Давид  Ганевиќ.

Во текон на неделата ќе објавуваме фотки од  најубави македонки, кои според нас, имаат свој стил и затоа заслужуваат медиумско  внимание. Прва на листата е скопјанката Мартина Анчевска-Марти. Таа е фитнес девојка која со години го вежба своето тело до совршенство.Нејзиниот имиџ е урбан,модерен и секси. Еве неколку фотки од Мартина на кои таа изгледа како од светските модни писти.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.