ЗанимливостиМакедонијаТОП

Провладиниот Фокус одеднаш стана партиски билтен на опозицијата???

фото новинарска пиздарија како дебело се кешира Фокус? Курир прави Фокус шири

2000 еу насловна 2000 еу текст на две страници зема Биба газдарицата за нарачки во Фокус

Зар и Јадранка успејаа да ја намачкаат со унгарско масло?! Можно ли е Јадранка Костова да падне толку ниско Следејќи го овој начин на медиумска харанга се запрашуваме едно, а тоа е следното, дали е можно некогашниот угледен и реномиран медиум со кои генерации пораснаа и учеа од него новинарство, учеа како да бидат критички кон властите но и кон опозициските партии да стане обичен бот

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.