Забава

ПРОЦВЕТАА СОНЧОГЛЕДИТЕ: Долгогодишната адвокатка на Латас и Ивона, Анита Бегова, на фб се фали дека славела со шампањ мандат на Зоран Заев?!

😅👌✔😎😀

Gepostet von Pink Klipovi am Sonntag, 21. Mai 2017

Долгогодишната адвокатка на Латас и Ивона, Анита Бегова, која го застапува куртон дуото повеќе од 10 години на суд во неговите хајки против сите оние кои се дрзнале да ја кажат вистината за Сител и куртон дуото Латас и Ивона, на фб се фали како славела со шампањ што Заев добил мандат и била среќна што ВМРО ДПМНЕ си оди од власт?!?!

 

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.