ЗабаваСекс

Протече клипче за возрасни од Штипската Миа Калифа- Моника се закани со тужба за Хакерот, и за сите што го гледале видеото !!!

Веројатно сите кои што следите социјални мрежи, барем еднаш досега ја имате видено познатата штипска Миа Калифа. Таа е тиктокерка која објавува често провокативни видеа и фотографии, кои се доста коментирани на интернет.
Моника неодамна јавно кажа дека е доста популарна во Македонија и дека во иднина планира да стане фолк пејачка.
Имено денес на социјалните мрежи кружи видео клипче за возрасни токму од оваа девојка.

EDNO VIDEO IMA TUKA KLIK


Моника на Инстаграм напиша дека некој и го хакнал Google accountot каде што имала приватни фотографии и видеа и дека за истото лице кое го направило тоа и сите што ќе го гледаат и пресподелуваат видеото ќе следи тужба..Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.