Црна Хроника

ПРИВЕДЕН СКОПЈАНЕЦ КОЈ МАСТУРБИРАЛ ПРЕД МЛАДА ЖЕНА ОД СКОПЈЕ НА АВТОБУСКА ПОСТОЈКА

На 13.08.2022 на подрачјето на Центар полициски службеници од Единица за насилен криминал – Одделение за крвни деликти при СВР Скопје го лишиле од слобода А.Р.(53) од Скопје, постапувајќи по пријава од 35-годишна скопјанка според која на автобуска постојка на подрачјето на Центар и во автобус, пријавениот недолично се однесувал, самозадоволувајќи се.

Тој е приведен во полициска станица и во координација со Јавен обвинител против него ќе биде поднесена соодветна кривична пријаваПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.