Црна Хроника

Приведен 22-годишник во кавадаречко, се обидел да силува 72-годишна жена

Полицијата синоќа привела 22-годишник кој се обидел да силува 72-годишна жена во кавадаречко.

Според информациите, се работи за С.Р. од кавадаречко село, кој се сомничи дека во селото се обидел да изврши обљуба врз жената.

Во службен разговор во полициска станица тој го признал делото. По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.