КолумниТОП

ПРЕВЕДУВАЧОТ ОД ЖОЛТА КУЌА ГРУБИ НАШ ТРЕБА ДА Е МИНИСТЕР ЗА ЗДРАВСТВО ИМАЛ ИСКУСТВО

Само помагал анамнеза да се земе коректна на “пациентите” у “жута куќа” во Косово.
Ја не знам како не е министер за здравство и координатор за трансплантација.
Ова не е смешен пост, ова е морбиден пост.

Фотографија на Nenad Lazarov.

Ниту е смешно, ниту интересно…само е страшно, ептен страшно..не само затоа што ГРУБИ вадел или преведувал органи…туку што денес врши функција на премиер, во име и сметка на МуртинскотоКОПИТО. А пострашно е тоа што Вие заебанции си праите, протести Јооок..Ич….од Албанската елита не очекувајте протест за ова, нееее вадењето органи било “херојска” борба….токму затоа Ве чека уште една на пролет 2021.
#Палчо.Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 10:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.