ЖивотТОП

Претседателот на СДСМ Охрид и се пуштал на Цароска, ама добил корпа она љубовница бара не љубовник..има таков вол дома

Cakar & Mila nevozvratena ljubov!!

pri posetata na Mila Caroska u Ohrid pretsedatelot Naume Cakar non stop i se obrajkase na Carovska so LJUBAVI.Vakvi porivi na strasti od Naumce pred celo clenstvo ,mnogu ne ja voodusevija Carovka.Carovska uvide so koj idioti ima rabota, raskarani site izmegu sebe, zamina od Ohrid so neuzvratena ljubov

Можно е да е слика од 1 лице

Можно е да е слика од 3 луѓе, седнати луѓе, луѓе што стојат и надворПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.