КолумниТОП

ПРЕПИСКА СО ТАТЈАНА ПРЕНТОВИЌ ОНАКА У НАШ СТИЛ….ГАЗЕЊЕ

Мажот и го запосли на стари години, Двете деца во странство, Сељандура. И оваа била Професорка...сељоберка

Jas sum vratena na fakultet i nemam vrska so tvojata informacija za nezavisna lista vo Kisela Voda. Baram od tebe da ja demantiras javno objavata i javno da mi se izvinis vo rok od 24 casa ili kje se vidime ba sud .

Tatjana Prentovic

Vo celata bezvezna lutina, sepak razmisluvam… koja e pricinata za vaka da se vregjame? – nema pricina. Jas sum sega na strana, povlecena. Sakam da te zamolam covecki a toa e da mi vetis (veruvam deka si stois na zborot) deka vo idnina nema povekje da ti bidam vo fokusot na tvoeto vnimanie. Predlagam da gi povleceme sekoj svoite zborovi i da prodolzime so zivotot sekoj po svojot pat. Se nadevam deka kje go pocituvas ova sto ti go pisuvam. Dobra nokj
Tatjana Prentovic
Vo celata bezvezna lutina, sepak razmisluvam… koja e pricinata za vaka da se vregjame? – nema pricina. Ne sakam da mrazam nikogo Jas sum sega na strana, povlecena. Kaj mene nema nusto interesno. Zatoa ne bi sakala nepotrebno da bidam vo fokus na vnimanie. Predlagam da gi povleceme sekoj svoite grdi i presilni navredlivi zborovi. Dobra nokj
НЕ Е МОЕ  ПИСМО Е ОД ЧЛЕН НА ОПШТИНСКАТА 
КАКО ШТО ГЛЕДАШ СЛИКАНО БЕШЕ ПИСАНИЕТО НЕ ПИШУВАНО
И НЕ СЕ ИЗВИНУВАМ НА КРИМИНАЛКА УСТВАРИ ДА КЕ ТИ СЕ ИЗВИНАМ НА МОЈ НАЧИН УЖИВАЈ КРИМИНАЛКО СО ТВОЈАТА ФАМИЛИЈА ЦИЦАЧИ ОД БУЏЕТОТ 

Нема достапен опис

КОЛКУ Е ЛОША ОВАА ПИШУВАВМЕ ПОВЕЌЕ ПАТИ ЕДНАШ СИН И И НАГРАДА УКРАДЕ

ПРЕНТОВИЌ Е ЕДНА ОБИЧНА НУЛАПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.