Живот

ПРЕДАВНИКОТ ЗАЕВ ПАК ЈА СПРАШТИЛ ЗА ГРЧКА НА НАЈГОЛЕМИОТ ПРАЗНИК, СЕГА СО ФИЛИПЧЕ ЗАЕДНО

Македонија

Заболени
17,629
+146
Мртви
725
+3
Излечени
14,581
Активни
2,323
Last updated: 27/09/2020 - 22:11 (+02:00)

На голем празник, најголем, на 2 Август Заев претеденерот за Премиер го нема да се обрати да собере раја, додека се потиме во сопствената пот со затворени граници поради неспособноста на Заев и министерот Филипче и стрепиме од болеста тие се во Грција..

Утре пак ќе сликне некое фото со моторон некаде кај Преспа и ќе ве лаже…е тоа Зоран Заев душман!
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker