Забава

ПРАЗНИ ЛЕЈКИ

Андријана Будимир носител на листа за Центар, а веднаш по неа Едина Муса.
Двете заедно се таман колку просекот од IQ 33 во СДСМ.
Кога ќе земат да ги разглобуваат кварталните извештаи, па Ребалансот на буџетот, долги и опсежни дискусии за годишните планови за вработување, па па, па…
Јас сум за ЖЕНИ во политиката ама овир се празни лејки …
Можно е да е слика од 1 лице, стоење и внатре


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.