ЗабаваТоп2

Правда за Лилјана дејче ! Ве спасувала жената, а вие не сфаќате

Правда за Лилјана дејче !
Ве спасувала жената, а вие не сфаќате.
Тоа што илјадници граѓани предложија, она најладно си го зема ко своја заслуга.
Убајни.

Де проверете кој гоблен го везе вечерва, дал со лавче ил со роза или пак двата, да не ви земе уште некое ваше место кое го чекате ко заслуга, док буљите во сметката за греење за јануари.

16508354_10211838693782700_4349054362213644994_n

16472970_10211838694822726_4582931886132974196_n

16472798_10211838695142734_1379135970670330872_n

 

Македонија

Заболени
30,488
+930
Мртви
982
+5
Излечени
20,448
Активни
9,058
Last updated: 31/10/2020 - 02:41 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.