Македонија

Прашање за Фрчкоски: Колку пари му понуди на Глигоров за името (ФОТО)

Денеска во аулата на правниот факултет во Скопје бил поставен банер на кој што засега непознати лица, најверојатно студенти, поставуваат прашање до претседателскиот кандидат од 2009 година Љубомир Фрчковски.

На фотографијата која што ја објавува опсервер.мк се гледа банерот на кој пишува:
“Колку пари му понуди на Глигоров за промена на името”.

Линк до целата информација на опсервер.мк



Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.