КолумниТОП

ПРАШАЊЕ ДО НЕКОИ ВМРОВЦИ И ВМРОВЧИЊА

Во које својство замина Љупчо Андоновски екс директор на УБК и долгогодишен удбаш што изиграва голем Вмровец со Миле Зечевиќ во Израел,со Фудбалска федерација на Македонија. Љупчо што го намести Христијан Мицковски во кафана у Центар да седне во затворен дел

Александар Николовски икграл баскет со турскиот амбасадор на скриена локација, па колку заврши резултатот а охриѓанец?

Како Миле Зечевиќ го одбра баш Андонот од толку вмровци. Да не заборавите Вмровчиња кој го врати од Тетово во Скопје,Љупчо -Андонот кога во 2002 го однесе Власта на СДСМ

 Македонија

Заболени
252,947
+2,071
Мртви
8,177
+11
Излечени
225,056
Активни
19,714
Last updated: 22/01/2022 - 01:00 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.