ТОПЦрна Хроника

ПОЗНАТИОТ ОХРИДСКИ КРИМИНАЛЕЦ САКИЧ ОСЛОБОДЕН УЖИВА СО ГАЗДИТЕ НА ХОТЕЛСКАТА РИВИЕРА

ЈАКИТЕ МЕВЕРО ГО ПУШТИЛЕ ГОЛЕМИОТ КРИМИНАЛЕЦ

Синоќа некои портали објавија, а ние пренесовме дека се води акција против познатиот охридски наркодилер викан Сакич..

do sega 100 pati priveduvan sekogas izleguva za 10 minuti edniot e goce amerikanec gazda na akvalina, riviera, partner na bosko remiz vo ineks drugiot e negov ortak inaku sakic so dzoko od carina e drugarce od deca

pred 4 meseci go fatija im izbega so zandarskoto kombe

i pak nisto
ЗАКЛУЧОК КРИМИНАЛЕЦОТ СИ Е БЛИЗОК ДО ВЛАСТТА И НЕМА ДА ОДГОВАРА…

Македонија

Заболени
26,394
Мртви
897
Излечени
18,430
Активни
7,067
Last updated: 25/10/2020 - 08:11 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker