Занимливости

ПОЗНАТ БИЗНИСМЕН СЕ ИЗГУБИЛ НА ВОДНО ДУР ЏОГИРАЛ, НЕГОВИТЕ ВИКААТ КОЈ СИ ГО НАЈДЕ НЕКА СИ ГО ЧУВА ОНИ 40 ГОДИНИ ГО ЧУВАЛЕ НЕ МОЖАТ ВЕЌЕ

eee koa ви викав не живејте на Водно мечки има вие не бе арно е...

ПОЗНАТИОТ БИЗНИСМЕН ОТИШОЛ ДА ЏОГИРА, ПА ВЛЕГОЛ ВО ГУСТИТЕ ШУМИ НА ВОДНО…И ГО НАШЛЕ ИЗГЛЕДА

May be an image of еден или повеќемина, дрво, снег и природаМакедонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 10:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.