Црна Хроника

Повредени три лица во вчерашниот пожар во хотел во Неготино Tоше Зафиров ти ли бе брат палеше клечката?

конкуренцијата Памела а Тошкааа скопска финта пали џипот

Три лица се повредени и задржани на лекување во ЈЗУ Здравствен дом Неготино, во вчерашниот пожар кој настанал во хотел во градот, информираат од СВР Веелес.

Со повреди се здобил С.Т. (41), како и двајца пожарникари.

Избувнувањето на пожарот на хотел на улицата Маршал Тито било пријавено во Полициската станица Неготино вчера во 18.40 часот.
Екипи на Територијалните противпожарни единици на Неготино и Кавадарци успеале да го изгаснат, а екипа од ОВР Неготино извршила увид.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.