Македонија

Повик за помош: Ајде другари да го препознаеме лоповов!

Ајде другари да го препознаеме лоповов!

Украден е новчаник со малку пари, а многу документи. Ве молам шернете, а тие што ќе го препознаат, нека пишат во порака, објавено е на Фејсбук.

Кражбата се случила во АвтокомандаМакедонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:45 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.