ЖивотЗабава

Повелете на мекици се породи Ленче Ристовска

Povelete na mekici vo arhiva, se porodi JO Lence Ristovska.

АЈДЕЕЕ ЧЕСТИТИКИ ЧЕСТИТИКИ ИМАМЕ СИ ПРИНОВАА

Поранешната обвинителка на СЈО Ленче Ристоска е бремена со близнаци - Reporter.mk

Поранешната обвинителка од СЈО Ленче Ристовска е бремена со близнаци. Убавата вест ја сподели новинарката и нејзина пријателка Сашка Цветковска, која објави нивна фотографија и напиша дека на сликата се четворица.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.