Колумни

Потегот на Косана и Данела е за поздравување, као дезодоранс му доаѓа во ова смрдливо , одвратно време…

Кога #ДВЕжениМЕРКАзимаат многи е заебано…
Потегот на Косана и Данела е за поздравување, као дезодоранс му доаѓа во ова смрдливо , одвратно време…
Признавам, не случајно МАКЕДОНИЈА е мајка, ние мажињава за к.р не не бива…
После 7 години неприкосновено владеење на ДУИ, шамарчинава јака, прецизна и пред се ЗАКОНСКА, домаќинска охрабрува, само Македонки можат да ја спасат Македонија…на ден КАРПАЛАК баш јуначки, секоја чест..30 тина шибицари на ДУИ на платен список во Комунална хигиена добиле шут карта.
А Алија, ахахаха Алија, цело ДУИ и шабаните џаболебари, нека се жалат и онака УПРАВНИОН суд во трафика ДУИ го претвори…
Браво Македонки големи, Косана и Данела, бравооо.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.