ЗабаваТОП

ПОСЛЕДЊА ВЕСТ: НАСУКАЈА СЕ КИТ У СТРУГУ СВИ БЕЖИТЕ У ОХРИД

МАКСО БЕ БИЛ НАШ ГРАДОНАЧЕЛНИК КУЛИРА

Македонија

Заболени
17,629
+146
Мртви
725
+3
Излечени
14,581
Активни
2,323
Last updated: 27/09/2020 - 20:26 (+02:00)

Овој црвеното на руче не ми е јасно што ли значи….Максим Димитриевски градоначалник на општина Куманово на заслужен одмор во Струга. Пиј еден коктел и за нас Максо!

охриѓанец: toj crvenoto na ruka e odbelezivanje od hotel oll exkluzive значи Максо пиј јади сери им се се е платено братанче!

loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker