Свет

После трета доза Фајзер 🤣(Видео)🎶

И пензионерите не се тоа што беа, после трета доза Фајзер 🤣

Видео 👇Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:36 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.