БалканСекс

Порно клипот и ја крена цената: Tеа Таировиќ замина во Бугарија

Порно клипот и ја крена цената: Tеа Таировиќ замина во Бугарија

Теа Таировиќ во моментов е една од најпопуларните пејачки на Балканот. Барана е насекаде што поради атрактивниот изглед и песните но и поради порно клипот кој и ја крена цената за настап.

Теа реши да земе пауза од неколку денови и отпатува на одмор во Бугарија.Но, и таму не седи мирна и објавува провокативни фотогафии во кои во преден план се нејзините гради.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.