Балкан

Поранешната сопруга бирала тој плаќал: Еве како изгледа станот на Аца Лукас од половина милион евра

Поранешната сопруга бирала тој плаќал: Еве како изгледа станот на Аца Лукас од половина милион евра

Аца Лукас поседува луксузен стан во населбата Вождовац кој сосе опремувањето го чинел половина милион евра.

Тој вели дека стилот е на поранешната сопруга Соња.На шега вели дека таа бирала а тој плаќал и не се бунел.

Кога се развеле тој останал само во него и вели дека се чуствува релаксирано кога ќе за завали во дневната соба и ќе заигра Плеј Стејшн на масичката во облик на куфер.Кујната е како нова бидејќи ретко ја користи, а спалната му е омилен ден каде се одмара по напорните свирки и концерти.

Погледнете како изгледа апартманот.



Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.