ЗабаваСветСекс

ПОРАДИ ОГРОМНИОТ ПЕНИС ЗА МАЛКУ ЌЕ ЗАВРШЕЛ ВО ЗАТВОР: На аеродром мислеле дека носи експлозив во гаќите (ФОТО 18+)

ПОРАДИ ОГРОМНИОТ ПЕНИС ЗА МАЛКУ ЌЕ ЗАВРШЕЛ ВО ЗАТВОР: На аеродром мислеле дека носи експлозив во гаќите (ФОТО 18+)

Џона Фалкон од Њујорк во САД има пенис од 35 сантиметри кога има ерекција – и вели дека неговите големи гениталии во минатото го ставиле во непријатна ситуација.

Човек кој тврди дека го има најголемиот пенис на светот, открил дека го запрело обезбедувањето на аеродромот – од страв дека испакнатоста на неговата нога е нешто злобно.

Актерот бил на меѓународниот аеродром во Сан Франциско во 2012 година, кога чуварите од Управата за безбедност во сообраќајот се посомневале – стравувајќи дека можеби крие нешто во панталоните.

„Го наместив пенисот во панталоните, ми висеше до половина од бутот“, изјави Џона за Jam Press.

– Тие нови машини кои покажуваат се ги поттикнаа да ме прашаат што имам во панталоните.

– Објаснив дека тоа е едноставно мојот пенис. Ме проверуваа приватно ставајќи ми пудра на рацете што мислам дека открива дали си ракувал со експлозивот. Потоа ми рекоа дека се е во ред и дека сум слободен – рече тој.

– Тоа е нешто што ми се случува понекогаш. Тоа за мене е животен факт – рече тој.

Јона претходно ги пополнуваше медиумските наслови откако дрско ги спореди своите гениталии со краставица. Нудејќи физичка демонстрација на Инстаграм, Јона споделил фотографија од краставица во раката и до неа напиша: „Малку сум подолг и многу, многу подебел“.

– Само споделив слика за да се забавувам. Не се обидувам да се натпреварувам – едноставно сакам кога можам да ги насмеам и забавувам луѓето – објасни тој.

 Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:00 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.