ЖивотТОП

Помина како убав сон: Постариот син на Мицкоски, Јован, е полуматурант

Помина како убав сон: Постариот син на Мицкоски, Јован, е полуматурант

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил сподели фотографија со своето сeмејство. Постариот син на првиот човек на опозициската партија, Јован, денеска прославува полуматура.

„Помина како убав сон. Како вчера да беше кога заедно го слушнавме првото училишно ѕвоно, а денес славиме полуматура. Честитки синко! Од септември нов предизвик, скопската гимназија Орце Николов“, напиша Мицкоски на Фејсбук.Македонија

Заболени
186,914
Мртви
6,460
Излечени
167,402
Активни
13,052
Last updated: 20/09/2021 - 07:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.