Црна Хроника

Полициско комбе се закуцало во скопско Долно Оризари, населба која во мај годинава, беше прекрстена по името на загинат припадник од УЧК

Полициско комбе се закуцало во скопско Долно Оризари, населба која во мај годинава, беше прекрстена по името на загинат припадник од УЧК. Некој што го бркале добро проценил каде да бега.. 😄😄

Фотографија на Владимир Карапетров Македонски.

Македонија

Заболени
57,451
Мртви
1,600
Излечени
34,970
Активни
20,881
Last updated: 26/11/2020 - 19:41 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.