МакедонијаЦрна Хроника

Полициска контрола во Прилепски локал, уапсен сопственикот бил хај и шубидубидај

На 08.05.22 во 00:15 часот извршена е контрола од страна на службеници во МВР во угостителски локал во Прилеп при што е пронајдена марихуана и е лишен од слобода сопственикот И.А (36), против него ќе биде поднесена кривична пријава.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.