ЗабаваТОП

ПОЛИТИКО ТВРДИ, АКО НАРОДОТ НЕ МУ ДАДЕ ПОДРШКА НА РЕФЕРЕНДУМОТ ЗАЕВ ЌЕ СПРОВЕЛ ДИКТАТУРА

Дечково пари ви вреди. Ја открива нуклеарната „стратегија“. Деталите ги имате на оној порно сајтон што ни го предлага, забравам му името…Хахахахахах!

Фотографија на Branko Geroski.

Интересно е дека ниту една од невладините организации што се борат за родова еднаквост и за женски права не се огласи по повод “генијалните” совети на Саше Поликлинико за тоа што сакале жените од мажите. Знае ли некој зошто?Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.