Живот

ПОЛИТИЧКАТА ЕЛКА ВО КИЧЕВО

Новата година помина, ќе дојде и следната,но лажните изборни ветувања на СДС останаа! Но,народот не заборава,се памети и за се ќе казни! Кичевската новогодишна елка која Кичевчани ја имаат закитено на плоштадот во Кичево е закотена со лажните ветувања на СДС,со кои го исполажаа народот во претходниве години!

Нема достапен опис

Нема достапен опис

МАКЕДОНСКАТА ТРАГЕДИЈА И СУРОВА ВИСТИНА

Нема достапен описНема достапен описМакедонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.