ЗабаваЗанимливостиСекс

Подршка за Славица, Миа ШУПИ РУК Профил кој има навреди и за покојната Јанева: Миа јавно ја прозва „Славица“ која ги напаѓа и навредува сите македонски инфлуенсерки

ШУПИ РУК е на форнички јазик на пример МАРЈАН се пишува како РАМЈАН, а МИА како АМИ 8 тоа ви е деца стара отрцана кола со која сакаа да го отепаат еден наш претседател буш пукла бум ама стара сум

се шалиме инфлуенсеркее не не ставај у видео не е морално

Водителката Миа Костова покрена движење со цел да го прекине ширењето говор на омраза, под хаштагот „Не биди Славица“. Во долгото видео посветено на фејсбук-профилот S St Boev, кој отворено шири говор на омраза за познатите македонски жени, Костова споделува дел од навредувачките и злонамерни коментари.

Објавата која ја испровоцирала Костова да сними вакво видео за Славица е всушност хејт насочен кон покојната Маја Миа Јанеска.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.