Забава

ПОБЕДНИЧКАТА ЛИСТА НА ВМРО ДПМНЕ ЗА ИЗБОРИТЕ Е….

Dimitar Joveski
пред 23 минути ·
ПОБЕДНИЧКИ ЛИСТИ МОРА ДА БИДАТ ПРЕДВОДЕНИ ОД
Груевски Никола ИЕ1
Канчевска Милевска Бети ИЕ2
Јанкуловка Гордана ИЕ3
Јанакиевски Миле ИЕ4
Талевски Владимир ИЕ5
Темелко Едмонд ИЕ6
Ставревски Зоран ИЕ7 дијаспора.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.