Колумни

По кафулиња малтретирате луѓе без вакцинални сертификати, додека другарчиња на Артанчо растураат по две кила кокаин месечно

Тасевски

Бандо партиско-полициска, влегувате по кафулиња малтретирате луѓе без вакцинални сертификати, додека другарчиња на Артанчо растураат по две кила кокаин месечно, само во Скопје, пишува актерот Сашо Тасевски на својот фејсбук профил.

Они може да влегуваат по диска и клубови и да дилаат пошо се вакцинирани

Филипче само да ти кажам, по паѓањето од власт те чека колективна тужба од група дискриминирани граѓани и твои колеги лекари. За кршење на човекови права и злоупотреба на позиција и моќ. Како и за ширење паника меѓу населението преку пропаганда.

Знам се смешкаш под мустаќ. Као, кој суд ќе ме осуди овде.

Ако. Ама ќе те влечкаме по судови.

Па ако не наш, може ќе те осуди странски

Колку да си знаеш.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.