Забава

ПИТЕР ВАН ХОЈТЕ: За само пола саат над 8 мотори поминаа на Партизанска со над 100 на саат, зошто никој не презема мерки?!

ЕЗЕРО КОЗЈАК ДЕНЕСКА. НЕМА ДА НЕ БИДЕ…

 

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.