СветСекс

Пенисот станува зрно грашок – Новиот сој на Ковид удира врз машкото его, пациентот Горан сведочи за Доказ

Поради дополнителните компликации од вирусот Ковид-19 од новиот сој, докторите се осврнаа и кон „машкоста“ која ќе удри на егото врз целата машка популација. Според најновите странски истражувања, се верува дека доколку заболите од корона вирусот може да дојде до намалување на пенисот и тоа колку зрно грашок. Оваа студија откако руските научници ја објавија ги загрижи мажите.

Ова би било страшно доколку ова биде вистина, но поради денот на шегата искористивме малку да се пошегуваме на оваа тема бидејќи многу дезинформации беа објавени по медиумите

Мажи, не се секирајте ова беше само една првоаприлска шега.

 

извор: freepik.comМакедонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 09:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.