Занимливости

ПЕКЕР ГО ГАЛИШ, ВМРОВЦИТЕ ГИ ТЕПАШ, ЏАНДАРСКА ЛОГИКА

За нештата да ви станат појасни од денешните инциденти.
Обезбедувањето кое му го испратиле на нарко босот Седат Пекер денес главен на раскрсниците во креирање инциденти и кревање тензии.
Кога не обезбедуваат мафијаши, се курчат на деца по улици 🙂
Можно е да е слика од 4 луѓе, луѓе кои стојат и текст кој вели „Orhan hamza полицаецот на спасовски Koj го обезбедуваше мафијашот седат пекер тепа народ што протестира против заев ROTVEE18“


Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 22:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.