Балкан

ПАЗИ ГИ БУДАЛИ, АМА ПАЗИ И ДЕЦАВА НАШИ ШТО ГЛЕДААТ МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ, ПЕДЕРАСТИЈА, ТРАНЏИ, ЛУДИЛО НА 21 ВЕК

 Македонија

Заболени
88,938
+189
Мртви
2,702
+6
Излечени
73,601
Активни
12,635
Last updated: 17/01/2021 - 22:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.