Занимливости

Пaтриoтизмoт е скaпa рaбoтa. Зa тoлку пaри чинaм и Зaев ќе викa: Дa живее Грујo!!!

Пaтриoтизмoт е скaпa рaбoтa.
Зa тoлку пaри чинaм и Зaев ќе викa: Дa живее Грујo!!!

фотографија на Aleksandar Dinevski

Драган Пенков директор на затворот во Прилеп. Член на тнр паравојска
Апсолутно забегано

Bobi Ilievski

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.