ЗабаваТОП

ПАНЧЕ ЗАЕВ ТАТО НА ЗОКИ ГО ВРЕЃА ГЕРОСКИ, А ЗОКИ ПАК РЕШАВА ПСИХО ТЕСТОВИ

Нема достапен описНема достапен опис

Нема достапен опис

Можно е да е слика од 2 луѓе и текст кој вели „AoHopHa Pance Zaev Branko Gerovski jas znam mnogu poveke shto da ti kazam no ne mi lici uzivaj ja demokratijata shto ti e dadena i ne mi postavuvaj ultimatiumi mojot sin ima roditeli ima zena i deca 14m Like Reply 4“

А ЗОКИ Е ЗАФАТЕН НЕ ЧИТА ГИ БАРА БРОЈКИТЕ НА ОНА ДАЛИ ИМА МАЛ КУ..Р

(Фото) Таткото на 3aeв му пиша на Героски: He ce глупиpaj

Нема достапен описМакедонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.