Колумни

Палевски: Со дилетанти како РЕМЕНСКИ И ВИКТОР ПОЛА СКОПЈЕ БЛОКИРАНО ОД НАВОДНИ НАПАДИ КОИ ГИ НЕМА

Пред 15 минути заврши невидена паника во ПајкоМаало….
АНБ наводно била мета на наводен ТЕРОРИСТИЧКИ напад, некој квалитетно ги дупчи, а и како не со дилетанти како Ременски и Виктор стручњакот за Грчко влијание во Македонија… Се живо беше блокорано, чоек да не може да работа да иде, фуфкииии и нервоза куппп


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.