Некатегоризирано

Палевски му го даде на Сашка Ордановска да го лапал…Ордановски се израдува

za seksualnite aluzii vo statusot se ograduvame razbiras...

#СашкаОрдановскаЦВИЧИИИ
Лелеле..СашкаБисексуалката ама вришти…по 3 пат одкако Зајеб е премиер, а тој го лапа на ЛикотМијале микрофонот, почнал да плаче, да цвичи се изнапљукал, Палчо е ваков, кримос мимос…конструкција фејк комплетен, ама врв на текстот е што пишал дека сум православен Албанец, а како илустрација е ДенкоМалевски, не Рада или Зајеб кои се вистински православни Албанци, шкрети ги викаат…што не е страшно.
Бисексуалкава, ја вкључиле паралелно со едни грди и смешни, па се заедно изгледа ептен тргично, нооо добро е, значи дека сум на Вистинскиот пат, тек сега почињам…лагзам, новата дружба непринципиелна на големите лидери следи, со илустрации секако.
До вчера бев Србенда, ама сега сум Шкрет така вика СашкаОрдановска, која од Боки13, директно се фати со две раце за микрофонот на ЛикотМијале, по наредба на Зајеб, на испомош е сиротиот, затоа е толку тажен….само требал да праша на Скопска Црна Гора што сум..кретино би сексуален.
#Палчо.Македонија

Заболени
88,938
+189
Мртви
2,702
+6
Излечени
73,601
Активни
12,635
Last updated: 17/01/2021 - 22:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.