КолумниТОП

ПАЛЧО ЗА ЗЛАТЕВ: ИнтелектуалниМРЗИ, скоро мрцини…#РобертоБЕЛИЧАНЕЦ копија….

ЉУПЧО ПАЛЕВСКИ ФБ СТАТУС

Не бе…ахахах, ај малку сериозно…
Љупче Златев е дете кавадаречко кое пред едно 4-5 месеци го отерав кај што не треба…но кога ја видов сликава неможев да не реагирам…
Детево е емпатично, ама и екстремно луцидно, често знае вешто да испровоцира цело општество со глупост намерно направена….
Вешто е детево за намерна глупост…но не сум сигурен дали е тоа ЦИНИЗАМ или класична КОМЕРЦИЈАЛНА превара за што е талентирано, кавадаречка направија….
Инпровизатор добар, Либертаријанец мрзлив што е карактеристика за сите Либертаријанци, ИнтелектуалниМРЗИ, скоро мрцини…
Неколку пати покажа храброст и доследност, но кешот го прави своето па кога за 800€ објави промоТЕКСТ за #ХариКлепо доби три лепе материне….Ноооо мора да се признае дека до сега не сум видел по СКОПЈАНЕЦ од купишта провинцијалци што се шуњаат по градов..онака попатно…детево само се бори…егзистира, се глупира со радио, удрено у крило…..а како ИЛУСТРАЦИЈА еве го Роберто Беличанец, моделче 2021…неможе да функционира без провокација и глупости тоа ти е…моментално се чувствувал као Влав, а до скоро беше Геџооо…инаку бољи е од Латас, старото ТурбоФолк селанче..
May be an image of 1 лице, wrist watch и внатре


Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.