КолумниТОП

ПАЛАМУДЕЊЕТО НА СТЕВО И ВРТЕЊЕ ПЛОЧА

Ела па сфати го сериозно.
Две години дроби за безалтернативност, а сега ја врти плочата.
Ова има една единствена цел- да ја продолжи политичката кариера на Заев!
Нема друго објаснување за ваква промена за само шест месеци.
Ова се наслови од денеска, потоа од декември 2020 и од ноември 2019.
Можно е да е слика од 2 луѓеМожно е да е слика од еден или повеќемина, луѓе што стојат и текстМожно е да е слика од еден или повеќемина, луѓе што стојат и текст кој вели „5 WEB за пендаровски Ey нема алтернатива, вучик не e сигурен да.. 1.1K views 1 year ago“
Можно е да е слика од текст кој вели „миа: политика нема алтернатива за членството во Ey, вели претседателот пендаровски претседателот стево пендаровски во врска co одбиването на членството во европската економска зона без дебата во собранието, BO интервуто за канал 5 поасни дека тоа ce случило уште минатата година во октомври, кога од високи европски функционери им било кажано дека можеби ни токмат нешто како резервен клуб, односно ke ни понудат еез како замена за членство, за што било разговарано и на лидерска средба. александар атанасов 18 декември 2020 20:56“


Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 08:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.