КолумниТОП

Паднавте на форите на ФУРКАН платеничко новинарче кој мрази македонци ама никогаш не вади ништо за неговите криминалци албанци

GOLEM MANIPULATOR

I KAKO BE U SORCEVI VLEGUVA VO INSTITUCII I PO KANCELARII DA DA I BUHOVA IMA NARACKA DA I VRSI PRITISOK I DA STAVAT ALBANEC DIREKTOR OCIGLEDNO E TOA

Ова копиленце од човек и рекетар удира исклучиво на македонци никако на албанци одработува деградира само да се избркаат македонци од позиции и на нивни места да се вработат албанци завчера во Комунална хигиена каде 95% се албанци ама он сепак најде македонка да малтретира или вчера влета кај БУХОВА у цјз за да ја деградира избркаат и на нејзино место да вработат албанка од Алијанса оти на министерот Сали така му се може…

многу се нервира што е кепец…е па жена ти ќе си знае тоа ние не се мешаме

КОЛКУ ГО ПЛАЌААТ КОКА И ДУИ КВАЗИНОВИНАРОТ ФУРКАН

КОЛКУ ГО ПЛАЌААТ КОКА И ДУИ КВАЗИНОВИНАРОТ ФУРКАН

Да беа во прашање мажи Кока ке го пукаше…ама бидејки се жени Кока го прати квазиновинарчето Фуркан да прави циркуси…

Го боли Кока што веке Бате не е директор…а и роднините што му работат у Швицарска и Немачка повеке не се му на платен списак.

Е не може повеке така…Данела Арсовска сака домакински и одговорно…а не како претходниот дринкер…башибозук повеке ке нема.

Браво Данела…само напред.

Јас кога поведов постапка против колега кој не се појавуваше на работа без една буква образложение секако бев разрешена и пријавена за вршење мобинг.
И по раскинувањето на договорите на овие кои не знаат ни каде работат од комунална, а вакви за жал има секаде можам да заклучам уште еднаш дека земјичево ни е плодна почва за НЕРАБОТНИЦИ, а не за работници.
Неработниците на ,,работа” со плата ,а работниците дома без плата


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.