МакедонијаТОП

ПАДНАТА Е ВЛАДАТА, А НИЕ НЕ ЗНАЕМЕ? ИЛИ ЗАЕВ НЕ НИ КАЖУВА

ТРЕТА НЕДЕЛА ПО РЕД НЕМА СЕДНИЦИ НА СОБРАНИЕТО ОД ИНТЕРПЕЛАЦИЈАТА ЗА НИКОЛА ДИМИТРОВ, ДВАЈЦА ПРАТЕНИЦИ НА ДУИ ЈА НАПУШТИЛЕ КОАЛИЦИЈАТА НА ВЛАСТ: ИЗЕТ МЕЏИТИ И ЕДНА ПРАТЕНИЧКА ОД ДУИ ОД ЧАИР ИСТО. И НЕ СЕ ПОЈАВУВААТ ВО СОБРАНИЕ БАШКА ПРИТИСОК ИМА И ПУЦКО ПЕТРОЛ ДА СИ ОДИ ПОРАДИ  АФЕРАТА ДЕКА БИЛ ОСУДЕН СИЛУВАЧ…Македонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 09:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.