ЗабаваЗанимливости

Oвој срце едно време вмровка беше, ама јбг власт. ОО СДСМ Крива Паланка „доби„ нова Претседателка на Форум на жени при ОО СДСМ Крива Паланка…Елена Т.Ѓорѓиевска, актуелна Директорка на СОУ „Ѓорче Петров Крива Паланка

даваме ву часови по француски да предава за сеа директорка да стане и функционерка

Почитувани сограѓани, другари и другарки.
За нова претседателка на Форум на жени при ОО СДСМ Крива Паланка е избрана Елена Т.Ѓорѓиевска.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.